FloXxX 27 uit Nieuwerkerk, Zeeland
Ik ben al getrouwd geweest en weer gescheiden,door die paar jaar van huwelijk ben ik er achter gekomen, dat het huwelijk te burgerlijk is voor mijn persoontje. Ik wil gewoon los kunnen gaan, en niet bedenken dat er thuis een man zit te wachten,
Hete jongedame (27) zoekt erotiek
Kleurloos 48 uit Achterveld, Utrecht
Ik ben een dame die sinds enige tijd gescheiden is maar toch weer de drang voelt om zich open te stellen voor de liefde. Het heeft nu wel lang genoeg geduurd moet ik zeggen en ik wil er dan ook weer helemaal voor gaan. Ik ben sociaal, lief en eerlijk!
Lekkere rijpe (48) zoekt mannen
Hettyvan_voren 44 uit Aerdenhout, Noord-Holland
Vrouw op stand is uitgekeken op haar huwelijk en zoekt een sexmaatje voor overdag en voor in haar zwembad... Jij bent een sportieve vent die zich goed verzorgt enne je weet van wanten..
Lieve dame (44) zoekt erotiek
SmilesCara 27 uit Munstergeleen, Limburg
Ik ben een erg leuk en liefdevolle persoon, erg blij om bij je te zijn en je zult je comfortabel voelen als je me al kent! Ik heb gewoon iets serieus aan het zoeken, en dat is een man die verantwoordelijk en serieus is voor vrouwen, en niet speelt! je
Lieve jongedame (27) zoekt daters