HesLovesDogs 37 uit Vledderveen, Groningen
Ik ben op zoek naar iemand die bereid is om een ??goede tijd met mij te hebben. Ik ben er zeker van dat je niet teleurgesteld zult zijn als we elkaar ontmoeten. Ik heb een hondje met wie ik veel ga wandelen, misschien kun je een keer met me mee gaan wandelen?
Wulpse moeder (37) zoekt date
mvrouww 47 uit Deventer, Overijssel
Door een ziekte van mijn man ben ik er al op een vroege leeftijd alleen voor komen te staan. Ik heb dan ook geen zin om de rest van mijn leven alleen te blijven en hoop via deze manier weer het gelukt te kunnen vinden bij een man. Ben jij ook op zoek naar
Geile dame (47) zoekt date
Linsefien 26 uit Assen, Drenthe
Hoi iedereen, ik ben Rosanne, kom uit Assen, studeer rechten en ben op zoek naar een vaste relatie. Ik ben vrije tijd ben ik VJ bij de lokale tv omroep. Een leuke man die net als ik gek is op lachen en op een positieve manier in het leven staat. Ben jij
Hete meid (26) zoekt erotiek
Melissa55_ 55 uit 's-Gravenzande, Zuid-Holland
Hallo ik ben Melissa. Ik ben al een lange tijd alleen en mis het hebben van intiem contact. Ik scheer mijzelf niet van onder omdat ik dat prettiger vind. Ik heb een eigen huis met een ruime bank en een comfortabel bed. Ook heb ik mijn eigen vervoer.
Wulpse oma (55) zoekt sexdate