Charlieeh 29 uit Loon op Zand, Noord-Brabant
Ik hou van reizen en leren over nieuwe plaatsen en culturen door middel van kunst, geschiedenis, muziek, eten enz. Wat me gelukkig maakt, is de zon, in de buurt van het water, de groene kleur van de zee, tijd doorbrengen met mensen van wie ik hou.
Mooie jongedame (29) zoekt man
daafke 32 uit Amsterdam, Noord-Holland
ik ben 1.67, heb een mooi figuur, ik hou niet van rokers. ik zoek een man tussen de 25 en 30, niet te lelijk en niet te dik!
Mooie milf (32) zoekt sex
NaThAliEa 43 uit Noordwijk, Zuid-Holland
Ik ben gescheiden en daar heb ik nu vrede mee. Ik merk wel dat ik iemand mis in mijn leven. Een maatje waar ik de kleine dingen mee kan delen. Ik zou eerst met jou alle leuke restaurantjes willen ontdekken. Jij bent een gezelligheidsdier. Je zoekt
Alleenstaande dame (43) zoekt mannen
kurketrekker 50 uit Heerenveen, Friesland
Dit over komt mij weer hoor, ik ben net bezig op mijn vriend zijn kamertje met opruimen, staat zijn computer nog aan op een soort gelijke site als deze. Ik heb daar even rond gekeken, maar vond de mannen wat saai daar. Nou ben ik verder gaan zoeken
Hete rijpe (50) zoekt mannen