Amelia_111 26 uit Ovezande, Zeeland
Ik ben erg gesteld op uiterlijke verschijning. Zowel bij mezelf vind ik dat heel belangrijk maar ook bij een man. Als ik mijn haren los heb ben ik toch een stuk aantrekkelijker, niet waar? Jij moet jezelf goed verzorgen en altijd lekker ruiken!
Lieve meid (26) zoekt dating
Softi 43 uit Boekelo, Overijssel
Een eerste indruk, daar draait het allemaal om maar ik moet zeggen dat ik nogal kan overkomen als een kluns dus vind je het goed dat ik zo nog een keer voorbij loop? Flauw grapje maar ja wist ook niet goed wat ik hier neer moest zetten. Wat ik zoek of
Alleenstaande dame (43) zoekt sexdate
AlsHetKan 51 uit Mijdrecht, Utrecht
Een gezellig en spontane meid, niet is voor mij te gek. Althans, wat ik tot nu toe heb meegemaakt in mijn leven. Maar zeg nooit "nooit"! Ik ben nog jong ;) En er staat nog een lange en interessante weg voor mij. Hopelijk nog langer en spannender
Eenzame rijpe (51) zoekt daters
BlondeCeleste 46 uit Hoef en Haag, Utrecht
Ik ben zelf erg aardig. Ik sta open voor contact met mannen. Ik ben een beetje bezet en een beetje single. Gewoon vertellen over hoe jij het ziet. Ik vind het leuk als een man een beetje sexy is. Ik denk dat het belangrijk is dat hij wat warmte uitstraalt.
Alleenstaande dame (46) zoekt jongens